Сендвіч панелі

Панелі металеві з утеплювачем (далі сендвіч-панелі), виготовляються із сталевих листів з цинковим та лакофарбовим покриттям з наповнювачем з мінеральної вати або пінополістиролу, склеєних клейкою композицією на основі поліуретану; призначені для влаштування огороджуючих конструкцій та перегородок на таких об’єктах:

Панелі придатні для застосування в усіх кліматичних зонах України в неагресивних і слабоагресивних середовищах при темпе­ратурі зовнішньої поверхні панелі від -65 до +75°С, температурі внутрішньої поверхні панелі до +30°С, відносної вологості внутрішнього повітря в приміщеннях не більше 60%.

Панелі з наповнювачем (мінеральна вата) можуть використовуватися як протипожежні перего­родки І та ІІ типу (забезпечують межу вогнестійкості ЕІ 75)

Панелі з комбінованим наповнювачем (мінеральна вата + пінополістирол) забезпечують межу вогнестійкості ЕІ 30

Переваги застосування сендвіч-панелей Вартість зведення 1 кв. м. із сендвіч-панелей на 30-40% нижча вартості будівництва при використанні традиційних матеріалів. Ви заощаджуєте до 40% за рахунок:

 1. прискорення термінів будівництва
 2. скорочення витрат на капітальне будівництво (при застосуванні стінових панелей навантаження на фундамент більш ніж у 100 разів менше, ніж при використанні цегли чи бетону. Фундамент більш легкий, а значить менш трудомісткий)
 3. скорочення витрат на експлуатацію будинків і споруд (по теплотехнічних характеристиках панелі в кілька разів перевершують традиційні матеріали: сендвіч-панель товщиною 100 мм. із мінераловатним наповнювачем забезпечує термічний опір, що не поступається кладці з глиняної звичайної суцільної на цементно-піщаному розчині, щільністю 1800 кг/м.куб. товщиною 1240мм; кладці з керамічної пустотної цегли щільністю 1600 кг/ м.куб. товщиною 1040мм.; кладці з силікатної суцільної цегли, щільністю 1800 кг/м.куб. товщиною 1550мм.; кладці з силікатної пустотної цегли, щільністю 1500 кг/м.куб. товщиною 1420мм. Стики між панелями герметично закриті, без містків холоду. Витрати на експлуатацію будинків із сендвіч-панелей, насамперед, на опалення, знижуються в кілька разів.)
 4. скорочення витрат на транспортування будматеріалів (легкі і міцні сендвіч-панелі транспортувати набагато простіше, ніж тонни цегли, цементу, піску, залізобетонні плити чи пиломатеріали)
 5. висока швидкість будівництва (терміни зменшуються більш ніж у 10 разів. Це досягається за рахунок заміни, наприклад, трудо­місткої цегельної кладки простим, швидким і зручним монта­жем сендвіч-панелей. При цьому монтаж можна проводити на каркас з будь-якого матеріалу (метал, залізобетон, дерево) чи на вже готовий будинок з метою його утеплення й одночасного поліпшення зовнішнього вигляду. Будівництво споруд є дешевше і швидше окуповується. При необхідності будинок із сендвіч-панелей можна демонтувати і перевезти на інше місце)
 6. зниження навантажень на фундамент (навантаження на фунда­мент знижуються у 100 разів і більше)
 7. високі гігієнічні якості (дозволяє використання сендвіч-панелей для будівництва споруд харчової промисловості)
 8. панелі не є продуктом харчування мікроорганізмів, цвілі і гризунів
 9. зовнішні поверхні панелей мають стійке до корозії покриття, що має високий опір до стирання, взаємодії з кислотними се­редовищами й ультрафіолетовим випромінюванням.
 10. відсутність необхідності обробки (сендвіч-панелі – це елементи повної заводської готовності. Ідеальна поверхня панелей не вимагає ні зовнішньої, ні внутрішньої обробки)
 11. багатий вибір колірної гами по шкалі RAL дозволяє задовольнити будь-який смак. Споруди із сендвіч-панелей виглядають сучасно і престижно.
 12. істотна економія за рахунок зниження витрат на опалення об’єктів.
 13. довговічність (зовнішня поверхня сендвіч-панелей виготовлена з надійної по фізико-технічних властивостях оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям, ґрунтовкою і полімерним покриттям)

Сендвіч-панелі цілком відповідають основним технічним і функ­ціональним вимогам огороджуючих конструкцій, у першу чергу це:

наш прайс
Надіслати повідомлення

Купить силиконовую краску для фасада недорого можно на dnplast.dp.ua. .