Сучасне проектування швидкомонтованих будівель

В умовах, коли будівельна галузь стрімко розвивається, швидке виконання роботи є однією з переваг, яка найбільше цінується. Саме тому, швидке монтування будівель є пріоритетним напрямком, який беруть собі на озброєння і малі, і великі замовники. Технологія виробництва швидкомонтованих будівель побудована на використанні металевого каркасу, профнастилу та сендвіч-панелей, які використовуються в якості огороджувальних конструкцій. Швидке введення в експлуатацію та відмінні теплоізоляційні та економічні властивості надають суттєву перевагу у порівнянні з класичним капітальним будівництвом.

Усі комплектуючі для виготовлення конструкцій швидкомонтованих будівель, виготовляють в заводських умовах і доставляють до місця зведення об’єкта уже в готовому вигляді будь-яку точку Західної України.Їх можна замовити і у Львові, і в Івано-Франківську, і в Ужгороді, і в Луцьку. Виробники сендвіч-панелей знаходятьсяу постійному пошуку нових матеріалів та конструкцій, що збільшує розвиток та партнерських відносин з вітчизняними та закордонними партнерами.

Швидкомонтовані будівлі мають чимало переваг, серед них:

Ще однією перевагою виробників сендвіч-панелей є організація проектно-конструкторських відділів та будівельних бригад, що підсилює сукупний ефект в економії вартості будівництва, який полягає у скороченні затрат на виготовлення проектно-кошторисної документації, вартості матеріалів та послуг.

Сучасні будівельні організації пропонують великий вибір типових проектів, гаражів, складів, МАФів та інших швидкомонтованих будівель. Окрім типових проектів, будівельні організації можуть розробляти планування в рамках індивідуального замовлення, яке буде відповідати основним вимогам і побажанням клієнта. Таким чином, дуже важливо не лише правильно обрати матеріали з яких виконуватиметься забудова, а й фірму, яка власне і буде виконувати будівельні роботи.

Замовити виготовлення конструкцій з сендвіч-панелей з монтажем та доставкою до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода та Луцька наші клієнти можуть за адресою: вул.Винниченка,30, м.Львів, Україна та контактами:

+38 (032) 242 25 42 modullviv@ukr.net
.