Матеріали та гарантії

Нерідко, люди, які проявляють цікавість до такого будівельного матеріалу, як сендвіч-панелі володіють невеликою кількістю інформації про цей чудовий матеріал. Швидкомонтовані будівельні конструкції були винайдені у Сполучених штатах Америки ще минулому столітті, а саме в 30-х роках. Основною позитивною якістю, над якою компанії-виробники продовжують працювати й дотепер, є швидке зведення будинків. Тому виготовлені в заводських умовах, сендвіч-панелі виконуються у вигляді великорозмірних конструкцій, які складаються з трьох шарів: розташованого посередині утеплювача і двох шарів облицювання.

За способом застосування сендвіч-панелі поділяють на два типи: стінові та покрівельні. Із застосуванням цього матеріалу істотно знижується частка витрат у будівництві як будинків житлового призначення, так і споруд для виробничих потреб. Це відбувається за рахунок відносно невисокої вартості, легкості, швидкості монтажу та демонтажу будівельних об’єктів, без застосування специфічної, а, отже, і дорогої робочої сили.

Крім того, будівлі змонтовані за допомогою сендвіч-панелей мають відмінний естетичний вигляд, мають шумоізоляційні, тепло-,та енергозберігаючі властивості. Це все дозволяє констатувати, що матеріал під назвою сендвіч-панель є одним з найбільш сучасних і функціональних будівельних варіантів в сьогоденні.

Не всі знають, що виготовлення сендвіч-панелей є кількох видів. Всіх їх розрізняють за якістю, властивостями, а також за цільовим призначенням по застосуванню сендвіч-панелей. Досить часто говорять про основу панелей – сталь, деревину, пластик та. Але мало хто детально вивчає їх внутрішню прокладку – утеплювач, верхній шар сендвіч-панелей.

Стінові сендвіч-панелі – відмінне рішення для швидкого будівництва зовнішніх стін конструкції, а також встановлення внутрішніх міжкімнатних перегородок. Крім того, можна будувати загороджувальні конструкції і ворота. Надійність будівель з сендвіч панелей перевірена часом і становить, щонайменше, п’ятдесят років гарантії.

Покрівельні сендвіч-панелі – рішення для даху. Важливо використовувати саме покрівельні, а не стінні, оскільки вони мають спеціальні високі ребра, що забезпечують жорсткість і якісне водовідведення.

Що стосується наповнювачів, то їх варіантів є більше:

Виробництво та продаж сендвіч-панелей є головним напрямком роботи ТзОВ «Модуль», яке має 10-річний досвід у проектуванні та монтажу промислових об’єктів. Підприємство будівельних конструкцій «Модуль» здійснює виробництво та продаж металевих тришарових сендвіч-панелей на території Львова, Івано-Франківська, Ужгорода та Луцька. Володіючи власною виробничою лінією, ми пропонуємо на будівельному ринку тільки якісні панелі, які виробляються відповідно до міжнародних стандартів. Здійснюючи суцільний 100% контроль якості продукції, що випускається, ми пропонуємо нашим клієнтам – гарантію якості і довголітню службу наших панелей. Лояльність та задоволеність клієнтів роботою нашої компанії і є головною гарантією якості на ринку швидкомонтованих будівель.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Модуль», як виробник і постачальник сендвіч-панелей гарантує, що вся продукція є сертифікована, адже ми приділяємо підвищену увагу контролю якості (від виробництва до постачання на об’єкт), а діяльність нашої компанії та партнерів підтверджена відповідними сертифікатами.

Замовити виготовлення конструкцій з сендвіч-панелей з монтажем та доставкою до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода та Луцька наші клієнти можуть за адресою: вул.Винниченка,30, м.Львів, Україна та контактами:

+38 (032) 242 25 42   modullviv@ukr.net
Кровати с доставкой по Украине здесь .