Сендвіч-панелі. Історія

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ – сучасний, високоефективний будівельний конструктивний матеріал, який використовується для будівництва споруд різного призначення та для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін.

Будівельний ринок – найдинамічніший ринок, що розвивається в Україні. Щорічно зводиться тисячі квадратних метрів житлових і нежитлових приміщень: складських і логістичних центрів, виробничих приміщень, торгових комплексів і об’єктів соціальної спрямованості. Поряд з розвитком інфраструктури, будівельної техніки і майстерності самих будівельників, розвиваються будматеріали, які використовуються для зведення об’єктів нерухомості. З’являються сучасні будівельні суміші, розробляються новий вигляд монтажу і стінові конструкції.

Сьогодні вітчизняні будівельники активно переймають досвід зарубіжних коллег, на міжнародних форумах відбувається знайомство з новітніми будівельними технологіями і матеріалами. Одним з освоєних досягнень світової будівельної галузі є сендвіч-панелі.

Своїм створенням сендвіч-панелі зобов’язані Франку Ллойду Райту, американському інженерові, який ще в далекі 30-ті роки минулого сторіччя вперше застосував сендвіч-панелі в будівництві проекту «Unsonian». Основною метою, при конструюванні перших сендвіч-панелей, було поєднання простоти і краси в недорогих будівлях (детально див. «Будівництво будівель з використанням сендвіч-панелей», Майкл Морлей). Своєї мети Райт добився, будівлі проекту «Unsonian», що всюди зводилися в Сполучених Штатах були зразком технологічності і інновації того часу.

Але не треба думати, що після стільки часу сендвіч-панелі не зазнали ніяких змін і прийшли в наше будівництво в своєму первісному вигляді. Вже в 1950 році Олден Б. Доу (студент архітектурного університету «Wrigtht» і брат засновника Компанії «Dow Chemical») турбувався питанням застосування в сендвіч-панелях новітніх енергозберігаючих технологій. Саме Доу створює перші тришарові сендвіч панелі, які володіли найширшим спектром позитивних якостей. Ці панелі легкі при монтажі, теплозберегаючі, надійні і з різними видами декорування фасаду.

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ- сучасний, високоефективний будівельний матеріал, який використовується для будівництва будівель та споруд різного призначення та для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін.

Львівська компанія ТзОВ «Модуль» з 10 річним досвідом роботи на ринку сендвіч-панелей пропонує послуги по виготовленню стінових та дахових панелей, їхньому транспортуванню та монтажу

наш прайс
Надіслати повідомлення

.